Egyenlő erők küzdelme volt…

Aszód FC – Piliscsaba SE: 1-1 (0-0)

Kellemetlen hideg, őszi időben kezdődött a mérkőzés. Elsősorban a mezőnyben folyt a játék, mindkét csapat a biztonságos védekezésre rendezkedett be. A kapuk ritkán kerültek veszélybe. Az első félidőben nem esett gól.

A hideg elől a meleg klubházba menekültünk a szünetben, ahol a Felcsút – Honvéd mérkőzés ment a tévében. Nagy különbség a két meccs között nem volt…

Új igazolásunk: Pethő Levente (fehérben)

A második félidőben a 71.percig kellett várni a vezető aszódi gólra, ekkor Zalaegerszegi Roland egy bal oldali szögletből fejelt a kapu hosszú sarkába (1-0). A gól után magasabb sebességi fokozatba kapcsoltak a vendégek, aminek egy kontra támadás után meg is lett az eredménye (1-1). A mérkőzés utolsó percében 17 m-re a kaputól szabadrúgáshoz jutottunk, Nagy Roli azonban csúnyán a kapu fölé lőtte a labdát.

Összefoglalva: igazságos döntetlen született, egyik csapat sem érdemelt győzelmet. Jövő szombaton a tabella harmadik helyén álló Gyömrőre látogatunk.