Ellentétes félidők

Aszód FC – Péteri KSK: 3-2 (3-0)

A mérkőzés elején még a nap is kisütött, de látva a kevés nézőt gyorsan felhők mögé bújt, és még az eső is elkezdett esni.

Domján Péter 22!

Az első félidőben parádésan játszottunk. Sármány góljával gyorsan vezetést szereztünk (1-0), majd Nagy Dominik gurított el a kapus mellett (2-0). Egyik ziccert a másik után hagytuk ki, Szabó Gabi, Kovács Kristóf majd Nagy Dominik lábában maradt a harmadik gól. Aztán a 43. percben Kovács Kristóf a saját térfelünkről (!) elvégzett szabadrúgása mattolta a vendégek kapusát, a labda a pipában hullott a kapuba. Kb. 50 m-ről…

A második félidőre a biztos vezetés kissé elaltatta az Aszódot. Ráadásul Sármányt sérülés miatt le kellett cserélni, szegény gyorsan az ügyeleten kötött ki. Jobbulást neki! Helyére Laczik Zsolt állt be, majd újabb cserével a jól játszó Nagy Dominikot Kovács Erik váltotta. Támadó helyett védő. Jött előre a Péteri, a 69. percben szépítettek (3-1), majd egy potyagóllal szorossá tették a meccset (3-2). Az utolsó percben kapusunk, Darabont Dani hárított óriási bravúrral, így a mérkőzés végeredménye nem változott.

Összefoglalva: a rossz minőségű pálya alaposan próbára tette mindkét csapatot, de az első félidei parádés játékkal sikerült megnyerni a mérkőzést, és itthon tartani a három pontot. Következik az utolsó forduló, Iklad ellen.

Isten éltesse játékosunkat, Domján Pétert 22. születésnapja alkalmából!