Kevesen voltunk…

Aszód FC – Csömöri KSK: 1-5; (1-1)

Abba már lassan beletörődünk, hogy kevés néző kíváncsi a focira, de hogy csapatunk is alig tudott kiállni a mérkőzésre, arra még nem nagyon volt példa. Két eltiltottunk, kettő sérültünk volt, egy játékosunk iskolában, egy külföldön, másikuk tv-s kupameccsen, egy szülinapon, egy éjszakai műszakban.

Rossz előjelekkel kezdődött tehát a mérkőzés egy nagyon jó erőkből álló Csömör ellen. Az első félidőt Zalaegerszegi Roli góljával sikerült 1-1-es döntetlenre lehozni, úgy hogy közben Nagy Roli kapufát lőtt, Zdenkó Józsi üres kapu mellé emelt.

A második félidőben csere híján egyre jobban elfáradtunk, majd 1-2 után egyre hitehagyottabb lett a társaság, az utolsó két percben két gólt is kaptunk így 1-5 lett a vége.

Összefoglalva: megérdemelten nyert a vendég Csömör, egy jobb csapattól kaptunk ki. A vereség mértéke túlzó volt, ekkora különbség nem volt a két csapat között. Jövő héten lehet majd javítani Göd ellen.