Nem sikerült a bravúr…

Péteri KSK – Aszód FC: 3-2 (1-1)

Végre egy olyan helyen játszottunk, ahol látszott, van gazdája a sportpályának. Irigylésre méltóak voltak a lelkes hazai szurkolók is, akik érkezésünkkor éppen a hagymát pucolták a mérkőzés végére elkészülő pörkölthöz. Látszott, sokan szeretik a fociklubot Péteriben.

A mérkőzés első félideje a hirtelen nyakunkba szakadó özönvízről szólt. Zuhogott, ömlött, dörgött, villámlott. A víz mellett kiegyenlített játék folyt a pályán, már ha lehet játékról beszélni a körülmények miatt (1-1).

Lakatos Valérió helyzetben

A második játékrészre valamelyest megnyugodtak az égiek, egy gyors gólváltás után újra döntetlen állás (2-2) volt a mérkőzés 83. percéig. És ismét, mint már oly sokszor a végén buktunk el. Egy tíz méteres fejes tétlen kapusunk mögött a hálónkba hullott (3-2).

Összefoglalva: két meghatározó játékosunk (Mészáros Norbert és Pecze Péter) eltiltás miatt nem tudott pályára lépni, és ez meg is látszott az eredményességen. Mindent megpróbáltunk, de ennyi sikerült. Következik az utolsó forduló, hazai pályán a szomszédos Ikladdal. Búcsúzzunk szépen, emelt fővel a 2017/2018-as bajnoki évadtól!