Nem sikerült megismételni az elmúlt hetek jó játékát

Aszód FC – UFC Gyömrő 1-4 ;(0-3)

Nyári hőségben, kissé korai kezdés mellett mintegy 100 néző előtt indult útjára a labda. A mérkőzést jobban kezdte a hazai gárda, a 20. percben Vogel Márk ugratta ki Sármány Viktort, aki 16 méterről a kapufát találta el. Ezután a Gyömrő percei következtek, ugyanis sorra használták ki a gyenge napot kifogó hazai védelem megingásait, így 3 gólos vendég előnnyel mehettek szünetre a csapatok (0-3). A második félidőre jelentősen feljavult az Aszód, az 56. percben Domján Péter pontos beadását Vogel Márk bólintotta a gyömrői kapuba (1-3). A gól után elfogyott a hazaiak lendülete, többnyire a Gyömrő birtokolta a labdát és alakították ki sorra a helyzeteket, melynek következtében megszületett a negyedik vendég találat is, amely egyúttal a végeredményt jelentette (1-4).

Összefoglalva: visszafogott teljesítményt nyújtott az Aszód együttese, kevés futással és sok hibával játszottak a mai napon. A jó erőkből álló gyömrői alakulat teljesen megérdemelten győzött, a nagyobb gólkülönbséget a hazaiak kapusa, Darabont Dániel akadályozta meg.