Tartalékosan ennyire voltunk képesek…

UFC Gyömrő – Aszód FC: 3-0 (1-0)

Sérülések, esküvő, szalagavató miatt számos alapembert kellett ma nélkülöznie csapatunknak, a kezdő sípszóra cserepadunkat Baranyai Pali játékos-edzőnkkel együtt mindössze két fő alkotta. A sok eső és a mély talaj miatt a gyömrői műfüves pályán került sor a mai mérkőzésre.

Sajnos már a 7. percben gólt kaptunk, amikor nem sikerült felszabadítani a kapunk elől, és a lecsorgó labdát a hálónkba vágták (1-0). A gyors gól után felébredtünk, több támadást vezettünk, ennek ellenére kevés aszódi helyzetet láttunk. A hazaiak veszélyesebben játszottak, de kapusunk Nagy Tamás jól védett és Zimonyi Daninak is sikerült egy lövést a gólvonalról menteni.

Szünet után nagyobb sebességre kapcsolt Gyömrő, az 50.percben egy beadásból növelték az előnyüket (2-0), majd az 53. percben védelmünk összehozott egy büntetőt is (3-0). Tulajdonképpen három perc alatt eldőlt a mérkőzés és közben az eső is eleredt. A küzdő felek alig várták, hogy vége legyen a meccsnek. Mi szintén.

Összefoglalva: teljesen megérdemelt volt a Gyömrő győzelme.